• Vyčurat, vykakat a do práce!

  Vyčurat, vykakat a do práce!

  Foto: Flickr

  Představte si, že vás to dole tlačí. No, znáte to!? Močový měchýř a konečník. Buď jeden nebo oba napnuté k zbláznění. Člověk sedí v autě, které je právě v zácpě nebo cestuje hromadnými prostředky či sedí na poradě a je mu blbé odejít.

  číst více

 • Pssst! Tohle je přísně tajné!

  Pssst! Tohle je přísně tajné!

  Foto: archiv

  Pravděpodobně každý máme nějaké malé tajemství. Ulevilo by se nám, pokud bychom ho mohli svěřit někomu jinému… Ale komu?

  Zapněte svůj internetový prohlížeč a napište adresu: www.postsecret.com. Možná je to místo, které hledáte. Místo, kterému můžete svěřit své nejintimnější tajemství beze strachu z toho, že se vám vysmějí, odsoudí vás nebo zostudí. Navíc zjistíte, kolik tisíc lidí skrývá podobné záhady.

  číst více

 • Proč onanujeme před ostatními?

  Proč masturbujeme před ostatními?

  Foto: Stephanotogo

  V příspěvku Proč nemasturbovat na veřejnosti? jsme rozebírali rozšířený fenomén současnosti. Dnes se podívejme na to, proč tomu tak je.

  číst více

 • Zabalte si na cestu!

  Zabalte si na cestu!

  Foto: CW371

  Cesta na vrchol bývá namáhavá a vysilující. Celý svůj svět si neseme na vlastních zádech, zabalený do malého uzlíku – batohu. Před cestou bývá přínosem sestavit si seznam, co všechno bude v horách potřeba. A pak škrtat a škrtat. To poradí většina horolezců. Je dobré, když je batoh, který na vrchol vláčíme, co nejlehčí.

  číst více

 • Až budu velký, chci dělat v „ejč ár“

  Kromě Až vyrostu, chci lézt ostatním do zadku! je zde další várka dětských snů zabalených do dospělé reality. Tentokrát se zaměřuje na svět agentur.


  číst více

 • Vyrostu a polezu druhým do zadku

  Povedená reklama na americký monster.com. Děti v ní říkají, co chtějí dělat, až vyrostou. Místo obvyklých dětských snů ovšem mluví o podivných věcech… i když možná pouze na první poslech… stačí se rozhlédnout okolo sebe… a zjistíte, že mluví o vás!

  číst více

 • Kdo má pravdu?

  Úryvek z Platónova podobenství o jeskyni:

  Sokrates: „Představ si lidi v podzemním příbytku podobném jeskyni, která má k světlu otevřený dlouhý vchod podél celé jeskyně. V této jeskyni žijí lidé od dětství spoutaní na nohou a na krku, takže zůstávají stále na tomtéž místě a vidí jen rovně před sebe, protože pouta jim brání otáčet hlavou. Vysoko a daleko vzadu za nimi hoří oheň. Uprostřed mezi ohněm a spoutanými vězni vede vzhůru cesta, podél níž je postavena nízká zeď na způsob zábradlí, jaké mají před sebou loutkáři a nad nímž dělají své kousky. Podél této zídky chodí lidé a nosí všelijaké nářadí, které přečnívá nad zídkou, podoby lidí a zvířat z kamene a dřeva.”

  GlaukónPředvádíš podivný obraz a podivné vězně.

  číst více
 • Co si vybrat? Čepel nebo rukojeť?

  Co si vybrat? Čepel nebo rukojeť?

  Foto: kmevans

  Nůž slouží nejčastěji k řezání. Pokud chci, aby řezal ještě lépe, nabrousím ostří. Vcelku logické, ne? Co kdybych to ale zkusil jinak!? Co takhle vzít tu druhou, tupou část čepele a trochu ji přibrousit? Pravděpodobně by to šlo maličko hůř, ale s trochou vůle to musí jít. A co to zkusit s rukojetí?

  číst více

 • Co se slabými stránkami?

  Critters je vcelku zábavný americký horor o mimořádně žravých mimozemských nestvůrkách Critters. Schovávají se ve tmě a vzhledem ke své žravosti neustále vybíhají ze svých úkrytů za potravou. Žerou vše, co jim přijde do cesty. Škodí a zabíjejí.

  číst více

 • Máte talent?

  Máte talent?

  „Řízení talentů, boj o talenty, rozvoj talentu, nábor talentů,… jakoby se roztrhl pytel s termíny, které v sobě nesou slovo „talent“.

  číst více