• Kouzelná kartička

  Představte si, že byste měli věc, která by vám pomohla vidět svět očima druhých. Najednou byste kromě svých dvou měli další nespočet párů! To by bylo barev, krásy a zjištění!

  číst více

 • Malá a velká krabička

  Malá a velká krabička

  Foto: archiv

  Narazil jsem na zajímavý příběh, který se odehrál před zhruba deseti lety v jednom malém kostele na středozápadě Ameriky. Tamní kněz, starší pán, začal svoje kázání neobvykle: v každé ruce držel jednu krabici. Jedna větší, červená se zlatými květy. Svým vzhledem slibovala mnohé. Ta druhá byla docela malinká, z obyčejného bílého papíru.

  číst více

 • Slibuji, ale nic to neznamená

  Slibuji, ale nic to neznamená

  Foto: Flickr

  Představte si, že stavíte dům a potřebujete hypotéku. Rozhodnete se navštívit dvě banky a požádat je o předběžné schválení úvěru.

  Banka A vám přislíbí úvěr v úterý ve 14.00.
  Banka B o den později, ve středu v 11.00.

  číst více

 • Kdo nás nese?

  Kdo nás nese?

  Foto: @n@bou

  Muž má sen, jak kráčí po mořském břehu s Bohem. Muži se před očima odvíjí celý jeho život.

  číst více

 • Vyčurat, vykakat a do práce!

  Vyčurat, vykakat a do práce!

  Foto: Flickr

  Představte si, že vás to dole tlačí. No, znáte to!? Močový měchýř a konečník. Buď jeden nebo oba napnuté k zbláznění. Člověk sedí v autě, které je právě v zácpě nebo cestuje hromadnými prostředky či sedí na poradě a je mu blbé odejít.

  číst více

 • Pssst! Tohle je přísně tajné!

  Pssst! Tohle je přísně tajné!

  Foto: archiv

  Pravděpodobně každý máme nějaké malé tajemství. Ulevilo by se nám, pokud bychom ho mohli svěřit někomu jinému… Ale komu?

  Zapněte svůj internetový prohlížeč a napište adresu: www.postsecret.com. Možná je to místo, které hledáte. Místo, kterému můžete svěřit své nejintimnější tajemství beze strachu z toho, že se vám vysmějí, odsoudí vás nebo zostudí. Navíc zjistíte, kolik tisíc lidí skrývá podobné záhady.

  číst více

 • Proč onanujeme před ostatními?

  Proč masturbujeme před ostatními?

  Foto: Stephanotogo

  V příspěvku Proč nemasturbovat na veřejnosti? jsme rozebírali rozšířený fenomén současnosti. Dnes se podívejme na to, proč tomu tak je.

  číst více

 • Zabalte si na cestu!

  Zabalte si na cestu!

  Foto: CW371

  Cesta na vrchol bývá namáhavá a vysilující. Celý svůj svět si neseme na vlastních zádech, zabalený do malého uzlíku – batohu. Před cestou bývá přínosem sestavit si seznam, co všechno bude v horách potřeba. A pak škrtat a škrtat. To poradí většina horolezců. Je dobré, když je batoh, který na vrchol vláčíme, co nejlehčí.

  číst více

 • Až budu velký, chci dělat v „ejč ár“

  Kromě Až vyrostu, chci lézt ostatním do zadku! je zde další várka dětských snů zabalených do dospělé reality. Tentokrát se zaměřuje na svět agentur.


  číst více

 • Vyrostu a polezu druhým do zadku

  Povedená reklama na americký monster.com. Děti v ní říkají, co chtějí dělat, až vyrostou. Místo obvyklých dětských snů ovšem mluví o podivných věcech… i když možná pouze na první poslech… stačí se rozhlédnout okolo sebe… a zjistíte, že mluví o vás!

  číst více