Za kolik prodáváte vaší svobodu?

Když už jsme u toho prázdninového rozjímání (viz Na čem skutečně záleží?), mrknětě i na tenhle kousek filmu. A prosím neříkejte, že ho znáte! Alespoň já myslím, že vidět, je něco jiného než znát. A i kdyby, tak od "znát" je zpravidla ještě pěkně dlouhá cesta k "dělat". Takže tady je další prázdninová otázka: "Za kolik prodáváte vaší svobodu? Případně za kolik by byla na prodej?" A neptám se "řečnicky" Ta částka by mě zajímala. Za kolik Kč (či v jakékoli jiné měně) svou svobodu (tj. život tak, jako ho chcete) prodáváte?

Pro někoho to může být hypotetická pro jiného zcela praktická, skutečná otázka. Pokud většinu času věnujete tomu, co vás zajímá, s lidmi, které máte opravdu rádi a (spolu)rozhodujete (si) o tom co, kdy, kde, jak, s kým a (případně) za co budete dělat (či nedělat) potom to může být zajímavá úvaha typu "io kdyby?" Člověk totiž nikdy neví, což?. A jestli jste v situaci, kdy většinu času jednoduše "vyděláváte", potom je otázka skutečná. Podumejte & dejte vědět. Proberme to.

Prima prázdniny, ať jste kde jste!

Zde jsou aktuální akce na podzim. Pokud chcete dostávat info o zprávách zde na blogu, nechte na sebe kontakt: přihlášení k newsletteru.