Snídaně č. 25: Po letech s Petrem Márou o tom, jak jsme se posunuli, o cestě Ruskem, klimatu, změně lidí i o Marxovi

Sešli jsme se, po letech, s Petrem Márou.
Od března 2011 do listopadu 2013 jsme spolu natočili 23 dílů "lavičkového" filozofování pod názvem "Snídaně". Před třema lety jsme se pak sešli ještě jednou, k 24-ce. 
Teď jsme mluvili jsme o aktuálních křižovatkách, na kterých se lidstvo nachází, o tom, jak jsme se posunuli od našeho posledního setkání, jaká byla moje letošní cesta vlakem napříč Ruskem a probrali jsme i Gretu a Marxe :-).
Rozhovor je od včerejška venku. Enjoy!

P.S.: Včera jsem posílal Zprávy ze života a zmiňoval jsem tam, že jsem na jaro vypsal dva worskhopy a také, že jsme začali prodávat naši novou knihu Sláma v botách. Kopíruji to i sem:

1) NERVY, TRÉMA & VEŘEJNÝ PROJEV
Kdybyste věděli, jaký jsem od přírody trémista, nepochopili byste, jak vůbec můžu vylézt před lidi. O to, co jsem se o strachu a veřejném projevu musel kvůli tomu naučit, jsem se léta dělil formou workshopu. Pak jsem si od toho dal pauzu, ale teď se mi po tom zastesklo. Došlo mi, že v dnešní době je schopnopst strhnout davy stále důležitější dovedností. Proto jsem na jaro vypsal termín: 30.3.-1.4., 3 intenzivní dny, 15 lidí, chata v Sudetech. 
Detaily a přihláška zde

2) DŮLEK
I od Důlku jsem si dal na chvíli pauzu, i když v tomto případě jen roční. Další bude 18.-20.5. 
Detaily a přihláška zde

3) SLÁMA V BOTÁCH 2
To je ta nová kniha.  Je o tom, co se (až příliš často) stává se vztahem dvou lidí, když se jeden vydá na cestu k sobě. U objednávek zaplacených do 18.12. jsme schopni garantovat doručení do 23.12.
Objednat si jí můžete zde.
Knihu křtí Dan Pitek v sobotu 21.12. v Lounech, druhý menší křest je v plánu an 9.1. v Uhříněvsi. Já chci být na obou sešlostech. Můžete-li, stavte se na kus řeči.

Zde ty dva kurzy:

Zde Sláma v botách 2

A tady fotka u Petra ve studiu: