Okurky v igelitu

Mám tu ještě dva letní postřehy ze systému. Tohle video je o naší posedlosti balit potraviny do plastu. Pro většinu lidí to bude nejspíš banalita? Pro mě je to ale příklad něčeho krapet většího. Buď jak buď, těším se na vaše postřehy, názory a komentáře, ať už budou jakékoli.

Možná se ptáte, jak to souvisí se svobodou v práci? Ty okurky někdo „vyrábí“, prodává i kupuje. Někdo tedy chodí do práce proto, aby je prodal. Jiný tam chodí, aby je koupil. A tak to souvisí víc, než by se mohlo zdát, myslím si.

P. S.: Jinak v úterý večer jsem zažil první večírek v rámci Setkávání ke svobodě. Moc jsem netušil, co od toho čekat (nejspíš nás bylo víc), ale výsledek předčil i moje nejvyšší očekávání. Chvíli mi to dokonce přišlo jako takový malý Vzlet. Děkuju všem, kteří jste tam byli! Zítra mizím na měsíc do off–linu (s občasnými návraty na net).

________________

Zůstaňme v kontaktu: Zprávy ze života
Kde se můžeme vidět: Akce
Moje knihy: Knihy
Peoplecomm: zde - Pomozte nám šířit důležité knihy. Díky.

V případě, že čerpáte z mé práce a cítili byste potřebu "vyrovnat energie" - zde je možnost poslat mi libovolný finanční příspěvek na transparentní účet číslo: 2400493472/2010. Dar za dar. Díky