O svobodě s Martinem Rumanem

Tady je před víkendem jedno krapet delší povídání o tématice svobody v práci. Sešli jsme se nad tím minulý týden s Martinem Rumanem (Hnutí ZaHRádkářůOdyssey Network), se kterým připravujeme letošní Svobodu NaŽivo a kterého si možná pamatujete i z loňského Vzletu (zde). Pro nás ta debata byla experiment, který se nám dost zalíbil. Tak dejte vědět, zda a co zaujalo vás. Díky.

A když už píšu, přidám krátké info o tom, co se u nás děje. Včera jsem odeslal rukopis knihy, na které dělám už od ledna, k druhému kolu čtení a připomínkování. To je můj letos asi největší projekt, takže mám radost a cítím úlevu. Za chvíli vyrážím na kurz s tématem svobody v práci do T–Mobile. Večer se plánuji zastavit na HUBí narozky. V úterý odpo se vidíme s kolegy nad Svobodou v práci a dalšími webovými projekty. Stejný den navečer se těším na první zkušenost s Naučmese.cz. Čekáme zavazujícíh 120 lidí. Ve středu navečer se chystá ETNeteří Příběhování. Minule jsem si to nechal utéct, o to víc se těším, neboť to považuji v našich končinách za naprosto revoluční počin. Čtvrtek a pátek máme kousek za Prahou první kolo jarních Silných stránek. Do toho průběžně pracujeme na přípravách letošního Vzletu. Viktor Jurek, který překládal Štěstí doručeno se pustil do překladu Summerhillu, který bychom chtěli vydat na podzim. 25. 6. se po třech letech stěhujeme z venkova zpět do Prahy. A 26. 6. mizíme s rodinou do Piranu.

Přeju prima KZP a příští týden třeba někde na shle!

________________

Zůstaňme v kontaktu: Zprávy ze života
Kde se můžeme vidět: Akce
Moje knihy: Knihy
Peoplecomm: zde - Pomozte nám šířit důležité knihy. Díky.

V případě, že čerpáte z mé práce a cítili byste potřebu "vyrovnat energie" - zde je možnost poslat mi libovolný finanční příspěvek na transparentní účet číslo: 2400493472/2010. Dar za dar. Díky