932 článků a 10197 komentářů na téma svobodnějších přístupů k práci a podnikání. Od roku 2007.

Poslední komentáře

 • pani Felicia k článku Zadarmo ani kuře nehrabe!:

  Nabízíme osobní půjčky po celém světě. Snažíme se poskytovat vysoce kvalitní služby a vysokou spokojenost zákazníků, zároveň s možnými finančními službami. Jsme hrdí na náš závazek vůči našim zákazníkům; Můžeme vám poskytnout osobní půjčky, půjčky na auto, obchodní / investiční úvěry, krátkodobé půjčky. Můžete nás kontaktovat za dostupnou půjčku nyní za 3% úrokovou sazbu. Kontaktujte nás nyní prostřednictvím e-mailu:
  mrsfelicia_church99@yahoo.com

  Paní Felicia

  komentář vložen před 10 dny
 • Williams k článku Zadarmo ani kuře nehrabe!:

  Hledáte naléhavou půjčku? Mám pro tebe dobrou zprávu! Nabízíme půjčky od 5 000 EUR do 30 milionů EUR s 2% úrokovou sazbou za rok. Úvěry na rozvoj podnikání, osobní půjčky, půjčky na auto atd. Jsme certifikovaní, důvěryhodní, spolehliví, efektivní, rychlí a dynamičtí, kontaktujte nás na e-mailu: dannyoscar6@gmail.com

  komentář vložen před měsícem
 • Effe k článku Montessori cesta na Beránku:

  Moc děkuji za článek. Budeme se stěhovat. Jsem mírně zmatena. Něco mi říká, jdi TAM, dokud můžeš /mám dvě pomalu zdárně odrůstající děti/. Na druhé straně si tak trochu utírám pot ze Začít spolu, na který naše širší společnost není z velké části ale VUBEC připravena. POdstatný úhel pohledu. Rodičové po třech letech úspěšně zničili učitelku stylem: Mého kluka nebaví dělat domácí ukoly, co s tím budete dělat, paní učitelko? Vystřízlivěla jsem strašně rychle. Nemám dojem, že by děti eliminovaly soutěživost /otázka normality, totiž přirozeného souboje, budiž zazděna/. Kolektiv je všehovšudy fajn. Syn je perfektně samostatný,… ale kde je Matyka /prof.Hajný/, čeština /genetické čtení/, angličtina….vlastivědu se učí jen na test / učím ho JÁ,pomoc/, jen malé stopy po myšlenkové mapě. Má „samé jedničky, nebo výborné věty, tak nějak“….začínám panikařit, fakt, co to je? …a to na drsné srovnávání nemám uplně náladu. 135IQ, sakriš, musím ho zachránit! První tři roky byly smajlíky a radost z informací fajn, ale ted ve čtvrté třídě samotným dětem příjdou smajlíci mimořádně neatraktivní. Chci vidět trochu více disciplíny,sebezapření, vůle. Než člověk zahraje skladbu, musí zdolat etudy, které fakt nikoho nebaví, no tak.. začínám se prostě bát, že bud bude muset jednou emigrovat, nebo ho nečekaně tafne realita života, popř. konkurence. Potřebuju názory a zkušenosti. Pokud máte náladu, sem s nimi. děkuji

  komentář vložen před měsícem
 • Lukáš Trávníček k článku Proč se (ne)zdravíme?:

  Ahoj Tomáši. Tady u nás na Novém Zélandu také tak. Zdravit často a s úsměvem je milé, nic tě to nestojí a dělá ti to den lepším! :) Jsou to takové malé pozitivní energetické shoty na cestě :)

  komentář vložen před 2 měsíci
 • Tomáš Hajzler k článku Jak se dožít stovky:

  A další várka – tentokrát ze školy: http://bit.ly/2m6iPAR

  komentář vložen před 3 měsíci
 • Tomáš Hajzler k článku Jak se dožít stovky:

  Pár zpráv z cest: http://bit.ly/2lCiL04

  komentář vložen před 3 měsíci
 • Snary k článku Ulož.to aneb Hoří, má panenko:

  Nevím o ničem kde bych mohla rychle a pohodlně stáhnout film na večer, v dobré kvalitě s titulky které sedí a za částku která nezruinuje můj studentský rozpočet. Hudbu nestahuji, existuje Spotify, dokonce si ho i platím těch asi 6 euro mi přijde dobrá cena za tisíce hodin neomezené kvalitní hudby. Co se týče filmů, Ti kdo mají peníze na to aby si je kupovali, nemají čas je složitě shánět, Ti co čas mají zase nemají peníze. Až se zvýší platy a zavede jednoduchá služba, veřím, že i náš národ bude schopen přestat stahovat. A co se knih týče, spousta z nich se nedá v legální elektronické podobě sehnat a když už ano, často stojí velmi podobně jako jejich tištěné verze.

  komentář vložen před 3 měsíci
 • Tomáš David k článku Den s Fredericem & Heléne:

  Super!

  komentář vložen před 3 měsíci
 • Jana Kykalová k článku 10 postřehů z Montessori:

  Dobrý den, dcera končí montessori školku a nastoupí do montessori ZŠ. Do školky se dostala tak trochu náhodou, nebyl to cílený záměr, spíš tenkrát pro nás jediná možnost /brali jediní dříve než ve 3 letech/. Jak budu řešit střední školu netuším, sázím na to, že za tolik let bude alternativ více. Asi bych neměla problém se kvůli tomu přestěhovat, ale takhle dopředu těžko říct. Návaznost nyní problém je, myslím, že je to pro dítě jako dostat pěstí mezi oči. Některé děti ale mohou být schopné se s tím samozřejmě vyrovnat. Každopádně neměnila bych- věřím, že každý rok montessori je na tom dítěti znát, ten rozvoj je obrovský oproti běžným státním školkám. A i kdyby možnost navázat nebyla, přesto je ta zkušenost jednoznačně pro dítě výhra. Ale i ta školka vedle vás může „skrývat“ učitelky s inovativním přístupem k dětem a především- s respektujícím přístupem. Rozhodně bych si tam šla na dopoledne „sednout“ a porozhlédnout se.

  komentář vložen před 3 měsíci
 • Petr Pinkas k článku 21 (ne)kritických postřehů z USA:

  Tomáši, díky za skvělý post, s většinou naprosto souhlasím. Do USA lítám každý rok snad už 6 nebo 7 let, poslední rok pracuju pro feedly, firmu z USA, dělám na dálku z Brna, jezdím tam každých pár měsíců, sídlí přímo v Palo Alto, je nás cca 13. Díky nim se dostávám víc a víc do pozadí toho jak to funguje v reálu, do toho presu jaký je na ně vyvíjen a na sílu systému. Když jsem studoval na vysoké, říkal jsem si jak to musí být úžasný tam žít, pracovat. Teď už si to tak nemyslím. Sice jsem skromný a stačí mi k životu smysluplná práce, příroda, sport a zdravá strava (WholeFoods a Trader Joes miluju), nevím ale jak bych tam budoval rodinu, dával děti do škol, platil šílené hypotéky na nemovitosti, které tam jsou cenově úplně mimo naše povědomí. Jsem rád za to, co máme u nás, ikdyž to není optimální, ale když člověk pronikne hlouběji, tak zjistí, že to není optimální nikde a všechno je něčím vykoupeno.

  komentář vložen před 3 měsíci
 • Tomáš Hajzler k článku 21 (ne)kritických postřehů z USA:

  Já to vidím dost podobně. Dost koumání – pokud už mám pocit, že to tu jde do kytek (že nás už pár je, co jsme si toho všimli), pojďme se spíš bavit o tom, jak z tý bryndy ven – ale v zásadě to zas není tak těžký, zdá se mi. Jde o to se jen obklopit správnýma lidma a poslouchat tělo. Pak už je to jen otázka času.

  komentář vložen před 3 měsíci
 • Ondrej Kapral k článku 21 (ne)kritických postřehů z USA:

  Ahoj,

  díky za poznatky z cesty. Pro mě to bylo velmi přínosné.

  Podle mě je ten problém, který jako lidstvo řešíme, tak strašně komplexní, že to může vézt až k paralýze. V angličtině je na to skvělý termín „paralysis by analysis“. Čteme si o tom všem, kroutíme nad tím hlavou, ale kdo dělá něco pro změnu. Je neuvěřitelné, kolik jsme toho stihli za posledních pár desítek let napáchat. Omlouvám se za vyjadřování, ale z toho by se člověk poblil.

  Jedovaté potraviny a vzduch, zdraví škodlivé materiály v domácnosti, léky, očkování, chemie kam se podíváš. 270 tisíc tun plastového odpadu v moři. 270 tisíc tun! Příroda musí ustoupit lidské touze po penězích. Peníze, o tom je přece život ne?

  Upřímně, já se ani moc nedivím, že to spousta lidí nechce slyšet. Na to musíte mít žaludek. Chvíli trvá než tu hlubokou depresi člověk přehoupne do motivace.

  Špatně se poslouchá jak Yvon Chouinard říká, že po 45 letech podnikání a snaze něco změnit se vlastně nic nestalo – https://youtu.be/ZQlu95rzUTM?t=47m9s

  Paradoxem je, že změna je velice jednoduchá. Nejíst jedovaté potraviny dovážené z druhého konce světa – koho by to napadlo. Kupovat jen to co nutně potřebuji u lidí nebo firem, které chci podpořit v jejich činnosti. Trávit víc času s rodinou a přáteli. Občas něco zasadit do země. Projít se v přírodě. Vzdělávat se. Šířit tu změnu ve svém okolí.

  Tome, díky za to co děláš.

  Ondra

  komentář vložen před 3 měsíci
 • Michal Tichy k článku Tajný zákazník:

  Tak já celkem spokojeně pracoval pro Student agency, užíval si při prodeji kontakt s lidmi, bavilo mě to,
  až do chvíle, kdy začal chodit feedback z mystery a upozornění ze shora. Úplně mi to tu práci znechutilo…
  ze zákazníků se stává nepřítel a potencionální hrozba, úplně to mění přístup, zaměstnanec se stahuje do defenzívy.
  Navíc, vás hodnotí někdo, nevíte kdo, kdy, v jaké konkrétní situaci (co když vás zrovna bolí zub nebo vám zemřela matka, proboha) atd. opravdivá kafkárna to je, výmysly marketingových expertů a mladých nadějných absolventů business schools.

  komentář vložen před 4 měsíci
 • Ondřej k článku 25 postřehů z Los Angeles:

  Ahoj, doufám, že tě potěší, žes získal prvního doznaného čtenáře, který se rozhodl koupit knihu kvůli které jsi odjel do zámoří, tedy mě

  Co se týká tohoto článku: K bodu 15 bych napsal. Nezdravíme se protože máme nízké davové sebevědomí a možná mě doplníte. Pro bod 18 jsem se nadchl.

  komentář vložen před 4 měsíci
 • Mira k článku 25 postřehů z Los Angeles:

  Zdravím, díky za postřehy. Zajímá mě v tom všem, kde bereš neustále energii se tím vším zaobírat:-). Mám asi spoustu věcí podobně, dokážu se pro něco zapálit a „ležet v tom“ hodně dlouho. Do okamžiku než začne energie nadšení postupně upadat. Vše je asi závislé na míře zpětné vazby a síly jít v tom problému dál. Jak to třeba řešíš doma s manželkou a dětmi, ty tě v tom musí plně podporovat, jinak by to asi nešlo. Co tvoje holky, neříkaj někdy tati, chtěli bychom do mekáče:-)). Nebo když přijdou do školy a vyslověj nějakou tvoji myšlenku co odtebe slyšeli, nekoukaj se na ně spolužáci skrz prsty, co to je za blábol??:-)Já to mám třeba tak, že když mě takto něco pohltí, už vím, že svoji přemírou nadšení pro věc nemohu zahltit nejbližší okolí, protže bych je od těch všech věcí rychle odradil:-) a nakonec i sám sebe MIRA

  komentář vložen před 4 měsíci
 • Martin Hetto k článku 25 postřehů z Los Angeles:

  Fakt! Jedna bomba za druhou :-) ve všech směrech.

  komentář vložen před 4 měsíci
 • David k článku 25 postřehů z Los Angeles:

  Létání a CO2 – takhle to řeší jeden hudebník
  „Jason plants one tree for every domestic flight and 5 trees for every international flight he takes, multiplied by the number of people he’s traveling with, to offset his carbon footprint while traveling. His yearly average is 2500 trees! And any he doesn’t plan himself he donates to worldwide forestry services.“
  http://www.urbanfarm.org/blog/2016/05/26/jason-mraz-2/

  komentář vložen před 4 měsíci
 • Ondra K. k článku 25 postřehů z Los Angeles:

  Skvělé. Díky za postřehy. U č. 15 jsem si živě vybavil návrat z pobytu v UK. Pozdravy a úsměvy na kolemjdoucí mi vydržely asi 3 dny. Ta změna byla jako kýbl ledové vody. V ČR stále frčí poker face. Proč? Někdo říká, že důvodem je okupace a komunismus. A co ty generace 89 a mladší? Myslím, že cestování nebo smysluplná práce jsou docela dobré léky na tuto nemoc.

  komentář vložen před 4 měsíci
 • Mira k článku 22 experimentů & objevů r. 2016:

  Ahoj Tomáši,
  jsem rád, že jsi na závěr, krom toho dal i to s čím se potýkáš. Je na tom vidět naše lidství. Všichni jsme lidé se svými radostmi i starostmi. Zasadil jsem si asi tak 15 jabloňových semínek, vzešli mě prozatím 2 a pokud se jim bude dařit, mám v plánu je zasadit na jednu nevyužívanou louku. Zahradník by řek, že z nich budou pláňata a nic kloudného, tak proč to dělám….já na to jen tak.Mám spoustu radostí i sarostí jako každý člověk a má vůle je mnohdy slabá,ale koukat se na to, že semínko vzešlo je krása.

  komentář vložen před 5 měsíci
 • Radka Nepustilová k článku 22 experimentů & objevů r. 2016:

  Přeji vám oběma i lidem, které máte rádi, radostný a úspěšný rok 2017 a moc děkuji za vaše slova.

  komentář vložen před 5 měsíci
 • tomashajzler k článku 22 experimentů & objevů r. 2016:

  Honzo, díky, díky!

  komentář vložen před 5 měsíci
 • Jan Mazánek k článku 22 experimentů & objevů r. 2016:

  Tome, znáš to s tou poloplnou a poloprázdnou sklenicí.. Tvých 22 bodů je pro někoho náplní na několik let a někdo to nikdo nezažije. Bolest a „negativa“ k životu patří jako kontrolky k autu, jen člověk je mnohem složitější Tvor, tak těm kontrolkám občas nerozumíme. Vztah rodičů nás ovlivňuje velmi. Co si pamatuji z rodinných konstelací, tak je správné, aby dítě poděkovalo svým rodičům za život a to, co ho naučili a dali mu, s tím že ví, že je to to nejlepší, co uměli a byli schopní. A současně aby dítě přijalo, že v tom vztahu je a vždy bude v pozici dítěte a není jeho povinností ani právem, aby na sebe přijímalo zodpovědnost za jejich život. Nikdy totiž nevíme, jakou bolest či problém druzí potřebují jako impulz pro svůj vlastní růst. Spokojenost uspává. V životě se střídá den a noc, světlo a stín, radost a trable. Bolí to a je to tak v pořádku.

  Přeju Ti skvělý rok 2017.

  komentář vložen před 5 měsíci
 • René Rudzan k článku Tramvaják Renda:

  Děkuji Tomáši za hezký příspěvek a komentáře. Jsem to stále já a i po 21 letech ve službě, mě ježdění po Brně baví, jen jsem se sem dříve nedostal, pořád su v jednom kole.. Zdraví Tramvaják Renda :)
  rudzan.rene@seznam.cz

  komentář vložen před 5 měsíci
 • tomashajzler k článku Naše bezodpadová domácnost II.:

  Podívejte se na naše odpadky: https://www.facebook.com/events/1239442826117576/

  komentář vložen před 5 měsíci
 • Martin Humpolec k článku Co jsem dělal minulý týden:

  Na tom článku je asi nejzajímavější ta definice práce, kdy vaření pro sebe (pokud jsem to správně pochopil) prací není, ale pro psa ano :)
  A celé to není o čase, vzpomínám na své začátky na rodičovské, jak jsem během pár hodin vyřídil to, co jsem normálně v kanceláři řešil celé dny. Takže za mě pracovat třeba jenom 30 % celého týdne je ok, pokud to člověku umožní si užívat ten zbytek.

  komentář vložen před 7 měsíci
 • Petr k článku Můžeme si my Češi důvěřovat?:

  Obecně jsem zastáncem spolupráce na důvěře, ale ostatní by měli mít pocit, že pod kontrolou jsou.

  komentář vložen před 7 měsíci
 • Petr k článku Můžeme si my Češi důvěřovat?:

  Myslím, že je potřeba mít na paměti, že lidé nemají stejnou úroveň svědomí.
  Myslím, že americký vojenský psychiatr M.Scott Peck v jedné ze svých knih stanovil stupnici svědomí:
  1. Asociálně egoistické, narcistické svědomí – správné je vše, co mi prospívá a za co nejsem potestán
  2. Dogmatické svědomí – správné je to, co mi řekla autorita (rodiče, učitel, kněz, velitel, vedoucívůdce bandy, trenér atp.) – výborní vojáci, dělníci u pásu
  3. Liberálně-pragmatické svědomí – za normálních okolností dodržují pravidla a zákony, ale vyžaduje-li to vyšší princip, pak pravidla poruší – výborní manažeři
  4. Absolutně nenarcistické svědomí – člověk cítí vinu i za činy jiných lidí. Byl by to ideální politik, kdyby do politiky šel.
  Je tedy potřeba počítat s tím, že nelze všem lidem důvěřovat, že i mezi vzdělanými lidmi a politiky jsou lidé s asociálně egoistickým svědomím a je potřeba nastavit pravidla a ta pravidla i kontrolovat.
  Tomáš Baťa prý říkával svým podřízeným manažerům: „lidé vám udělají všechno, lidé vám do těch bot i naserou, když jim to přikážete, když jim ukážete, jak to mají dělat a když to po nich zkontrolujete“
  Petr Běťák

  komentář vložen před 7 měsíci
 • tomashajzler k článku Proč a jak hacknout systém:

  No vidiš. Víc takových příkladů.

  komentář vložen před 8 měsíci
 • Sajmon k článku Proč a jak hacknout systém:

  Jde to http://www.marmelady.info/en/ :)

  komentář vložen před 8 měsíci
 • Mira k článku Proč a jak hacknout systém:

  Ahoj Tomáši
  Něco k tématu, tohle se dnes objevilo na Idnes z hlediska toho jaké značky mladí preferují:http://ekonomika.idnes.cz/pruzkum-o-oblibenosti-znacek-mezi-mladymi-cechy-ftx-/ekonomika.aspx?c=A160930_165809_ekonomika_jvl

  Je z toho vidět, že na ty zavřená vrata musíme bušit furt.

  komentář vložen před 8 měsíci
 • Dagmar Kořínková k článku Snídaně č. 21 – O jídle:

  Díky za vaše přednášky. Jsou to témata, která jsou i pro mě důležitá a smysluplná a je pro mě hodně skvělé slyšet někoho, jak mluví o tom, co já sama cítím. I když samozřejmě každý máme jiné cesty…jde o blízké vnitřní naladění, inspiraci, ochotu se poslouchat, zamyslet se, obohatit se, sdílet a snažit se být lepším. Takže díky a těším se na další témata.

  komentář vložen před 8 měsíci
 • František Eliáš k článku Co jsem dělal minulý týden:

  Práci si definuju jako aktivitu, která slouží k zajištění hmotných potřeb mých a mé rodiny. Někdy je to aktivita přímá (vydělání peněz, sklízení ovoce…), někdy nepřímá (plánování, setkávání s dalšími lidmi…). Věnuju práci většinu pracovního týdne kromě večerů. Někdy i část víkendu – ale to je třeba to sbírání ovoce, práce na zahradě, konzervace potravin… Jsem v procesu změn od „sezení u počítače = práce“, od zaměstnance plnícího úkoly k tvořivému člověku, který dělá věci, co mu dávají smysl a má z nich užitek. Snad to půjde čím dál líp. Dochází prachy a hmotné potřeby rodiny narůstají… :)

  komentář vložen před 8 měsíci
 • Alex k článku Tramvaják Renda:

  Sam jsem bydlel v Brne nekolik let. To mesto je nadherne a do dnes me to mrzi ze jsem se musel odstehovat ale ridit salinu v Brne to je snad este o uroven vic. Nedivim se ze Pana Rendu prace bere. Sam jsem strojvudce a taktez se da rici ze je to muj pracovni konicek.

  komentář vložen před 8 měsíci
 • tomashajzler k článku Disfrutalistický rozhovor – IV. & V.:

  Pravda, pravda, Miro. Za Rudu díky. Neznal jsem ho.

  komentář vložen před 8 měsíci
 • Míra k článku Disfrutalistický rozhovor – IV. & V.:

  Ahoj, děkuji za tyto rozhovory. Ono je asi pro spoustu lidí vlastně jedno o čem se mluví, hlavně když se mluví o myšlenkách a touhách a žití a ne o počasí. Lidé se nescházejí a nemluví moc o tom co je jejich vášní, co by chtěli tvořit, jaké mají nápady. No a někdy se nemusí ani mluvit,ale stačí jen být.
  Ono je ve své podstatě všechno jednoduché ani to být jednodušší nemůže být. Jen lidi to mají v hlavě vše jako složitost, včetně mě:-) a někdy to jsou pořádné balvany v hlavě.
  Mám rád lidi kteří umějí „profesionálně“ žít http://www.moreplavecruda.cz.
  Mohlo by se zdát když si člověk otevře web mořeplavce rudy a zaposlouchá se do jeho vyprávění, že všechno prožívá krásně a jednoduše,ale on mu život určtě staví také „překážky“ jako nám všem,akorát on je možná jako překážky nevidí a jeho touhy jsou tak obrovské že dělá prostě to jediné co člověk umí, žít život.

  komentář vložen před 8 měsíci
 • Tereza k článku Nevím si rady.:

  Nám se ještě celkem dost osvědčilo, že jsme se zaregistrovali do katalogu firem na internetu. To byl asi nejlepší krok, jaký jsme v poslední době udělali a fakt se nám to vyplatilo. =) Získali jsme o 20 % nových klientů. Přišli navíc jen tak sami od sebe, takže jsme nikoho nemuseli nahánět. :-D Jinak my jsme teď v industry eu. Určitě lepší třeba než firmy.cz.

  komentář vložen před 8 měsíci
 • tomashajzler k článku Snídaně č. 24 – Tři roky života:

  Pustil jsem se po čase od experimentu – píšu si, co dělám, abych zjistil odpověď na Petrovu otázku: „Kolik času vlastně věnuji práci?“. Jsem na to zvědavý.

  komentář vložen před 8 měsíci
 • Tomáš Hajzler k článku Šest rizik hledání práce:

  Já to chápu jako jakýhokoli jinýho zprostředkovatele. Může pomoct. Ale to, jak dnes většina funguje, nevím, nevím.

  komentář vložen před 9 měsíci
 • Tereza k článku Šest rizik hledání práce:

  Zdravím, děkuji za krásný a poučný článek. Určitě si některé věci vezmu více k srdci, protože skoro všechno jsem už zažila… :-/ :-D No nic… Ještě jsem se ale chtěla zeptat na hledání práce pomocí personální agentury. Jaký na to máte názor? Je to podle vás velké riziko, nebo naopak pomoc? A co říkáte třeba konkrétně na personální agenturu personal fabric? Ta je tady od nás z Ostravy a celkem dost jsem už na ni narazila, ale zatím nikdo z mých známých s ní nemá zkušenost…

  komentář vložen před 9 měsíci
 • Tomáš Hajzler k článku Snídaně č. 24 – Tři roky života:

  Rádo se stalo.

  komentář vložen před 9 měsíci
 • Michal Landsman k článku Snídaně č. 24 – Tři roky života:

  Děkuji, prozkoumám!
  Bylo fajn Vás dva zase slyšet. I přes poměrný věkový rozdíl je to pro mě inspirující. Měj se dobře.

  komentář vložen před 9 měsíci
 • Tomáš Hajzler k článku Snídaně č. 24 – Tři roky života:

  Taky doufám!

  komentář vložen před 9 měsíci
 • Michal Landsman k článku Snídaně č. 24 – Tři roky života:

  Tomáši máš prosím tě tip na zdroj informací ohledně toho jídla v plastových obalech? Leží mi to v hlavě už několik let a neměl jsem příležitost přečíst si něco konstruktivního. Díky.

  komentář vložen před 9 měsíci
 • Klára k článku Snídaně č. 24 – Tři roky života:

  Super rozhovor – díky za něj. Doufám že další nebude zase za tři roky. :)

  komentář vložen před 9 měsíci
 • Tomáš Hajzler k článku Snídaně č. 24 – Tři roky života:

  Bylo to tentokrát odpolední kafčo/voda. Byli jsme v: http://www.santinka.cz

  komentář vložen před 9 měsíci
 • Tomáš Hajzler k článku Snídaně č. 24 – Tři roky života:

  Já se z toho taky radoval.
  Další díly mě napadají, ale oba nás teď s Petrem čeká relativně perné období.

  komentář vložen před 9 měsíci
 • Ondrej k článku Snídaně č. 24 – Tři roky života:

  A kde su tie ranajky? Alebo ranajkujete vodu a kavu? Z coho potom zijete ludia? :)

  komentář vložen před 9 měsíci

Třináct tisíc dní

Postřehy z cestování životem

Kniha: Třináct tisíc dní

Aktuální akce

27. 05. 2017

Restaurant Day v Komořanech

Praha - Komořany

01. 06. 2017

Slušná firma - pracovní snídaně III.

Údolní 212/1, Praha 4

01. 06. 2017

Svobodná & zodpovědná firma

Hubbr Coworking, Havlíčkův Brod

09. 06. 2017

Dobrý život ve Škodovce

Mladá Boleslav

14. 06. 2017

Dobrý život & Nová práce

Nitra

15. 06. 2017

Slušná firma @HR leaders

Bratislava

18. 06. 2017

Memoriál Lukáše Plíhala

Děčín

30. 06. 2017

Přednáška Clause Kaula - Montessori

ZŠ Na Beránku, Pertoldova 3373/51, Praha 12

16. 09. 2017

Zažít Modřany Jinak

06. 10. 2017

Tradiční festival jídla 16:00 - 20:00

ZŠ Na Beránku, Pertoldova 3373/51, Praha 12

páteční termín dle dohody

Páteční oběd s Tomášem

Praha

Prohlédněte si foto, info z proběhlých akcí

Proběhlé akce

Newsletter

Chcete informace o našich aktivitách?
Nechte na sebe kontakt.

Líbí se Vám, co děláme?

Přispějte

V tomto blogu naleznete 932 článků a 10197 komentářů s tématy přirozenějších, radostnějších přístupů k práci.

Každý měsíc to obnáší stovky hodin věnované výzkumu, psaní, focení a filmování. Pokud máte z tohoto blogu radost či prospěch, zde máte možnost přispět na jeho provoz a rozvoj.

Přispět můžete na účet: 2400493472/2010

více informací

Zapojte se

8 z 10 lidí nemá rádo svou práci. Změňme to!